Değerli müşterilerimiz 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli sepette; 1kg Muz 12TL yerine " Sadece 5TL! " İyi alışverişler dileriz..
  
Limon Sıkmalık File (5kg)
Limon sıkmalık (kg)

Limon Sıkmalık File (5kg)

0,00
Marka : TAZE FİLE

File içerisinde 6 kg olarak sizlere sunulmaktadır.

Kış meyvelerinden olan limon, yüksek miktarda C vitamini, potasyum, magnezyum, folik asit ve lif içerir.Limon güçlü bir antioksidan ,idrar söktürücü,kansere karşı koruyucu,kan pıhtılaşmasını artıran,kansızlığı önlemede ,kalp ve damar sağlığını korumada ,grip ve nezle gibi hastalıklarda koruyucu  besinlerden biridir. Salatalarımızın,çorbalarımızın vazgeçilmezi olan limon ,kokusu ve tadı ile kozmetik ,temizlik gibi sektörlerdede ham madde olarak kullanılmaktadır. 

Soğuk algınlığına karşı nane ile limonun faydasını bilmeyen yoktur. Çaydanlık diplerinde oluşan klorları temizlemek için su ile limon kaynatılması yeterlidir.

Gerek sağlığa gerekse ortamlara kokusu ve faydaları ile limon vazgeçilmez meyvelerindendir.

Vücudumuzu doğal olarak korumak adına  limon  ihtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenilir olarak tazefile.com adresimizden en hızlı şekilde talep edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Tazefile.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Fırsat Bildirimi!

50 TL ve üzeri alışverişinizde Kargo Bedava!