Değerli müşterilerimiz temassız meyve sebze için fiziki mağazamızda "arabaya servis" uygulamasına geçilmiştir. Sizler için özenle ve hijyenik koşullarda seçtiğimiz ürünleri kapıda teslim ediyoruz..
  
Pepino (kg)
Pepino (kg)

Pepino (500 gr)

0,00
Marka : TAZE FİLE
Fiyat : ₺3,49(KDV Dahil)

Pepino son yıllarda Türkiye'de yetiştirilen bir meyve türü olarak bilinmektedir. Anavatanı Güney Amerika ülkelerinden Peru olduğu bilinen Pepino Kavun, Muz ve Ananas'a benzerliği ile bilinmektedir.Pepino son yıllarda Türkiye'de yetiştirilen bir meyve türü olarak bilinmektedir. Anavatanı Güney Amerika ülkelerinden Peru olduğu bilinen Pepino Kavun, Muz ve Ananas'a benzerliği ile bilinmektedir.

 Hücre yenileyici ve kemik gelişimine fayda sağlayan özelliğiyle çocukların gelişiminde büyük rol oynayan pepino; C vitamini deposu olma özelliğiyle idrar yolları enfeksiyonlarında vücut direncini artırıyor. İçerdiği Kalsiyum oranıyla ağrıların giderilmesinde de önemli bir etkiye sahip.
Ödeme Seçenekleri

Tazefile.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Fırsat Bildirimi!

50 TL ve üzeri alışverişinizde Kargo Bedava!