Değerli müşterilerimiz hijyen önemi açısından gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. İyi alışverişler dileriz..
  
Image Title

Temizlik Ürünleri

Özellikle korona virüs salgını sonrasında daha sık kullanılmaya başlanan temizlik ve dezenfekte ürünleri, salgın sebebiyle ortaya çıkan bulaş tehlikesini en az seviyeye indiriyor. Müşterilerimizin bu tür ihtiyaçlarını gidermeye yönelik olarak çalışma başlatan tazefile.com, temizleme gücü en yüksek ürünleri en uygun fiyatlarla online sipariş vererek temin edebilmenizi sağlıyor. Müşteri ihtiyaçların analiz edilmesi sonrasında yenilenen web sitemiz üzerinden sipariş edilebilen temizlik ürünleri hızlı kargo yöntemiyle teslim edilerek evlerden çıkmadan ihtiyaçlarınızı giderebilmenizi mümkün kılıyor.

Cerrahi Maske

Web sitemiz üzerinde temizlik ürünleri kategorisinde yer alan cerrahi maskeler, uluslararası standartlar ölçüsünde üretilerek satışa sunulan bir ürün çeşidimizdir. 50 adetlik paketler halinde müşteri kullanımına sunulan ultrasonik cerrahi maske, 39,90 TL bedelle sipariş verilebilmektedir. Piyasa fiyatlarına oranla ucuz olmasının yanı sıra işlevsel özellikleriyle de öne çıkan maskelerimiz korona virüs salgınından sizi ve ailenizi koruyacak niteliklere sahiptir.

Dezenfektanlar

Tüm dünyayı etkisine alan korona virüs salgınından korunabilme yöntemlerinden biri de düzenli olarak dezenfektan kullanmaktır. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerinde web sitemizde yer verdiğimiz üstün kalite özelliklerine sahip el dezenfektanı 1 litrelik ambalajında 49,90 TL bedelle müşteri kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca her ana yanınızda bulundurabileceğiniz ebatlarda hazırlanarak kullanıma sunulan el temizleme jeli 14,90 gibi oldukça uygun bir fiyattan sipariş edilebilmektedir.

Bulaşık Deterjanı ve Tabletler

Diğer temizlik ve koruma ürünleri gibi en uygun fiyat seçenekleriyle sitemizde yer alan bulaşık ürünleri de bir tıkla alışveriş sepetine dâhil edilerek sipariş verilebilmektedir. Dünyaca tanınan ve kalitesi onaylanmış ürünlerden meydana gelen temizlik ürünleri kategorimiz, müşterilerinizden gelen talepler doğrultusunda giderek zenginleşmektedir. Bilgisayar, cep telefonu ve tabletler üzerinden kolayca girilebilen ve kullanıcı dostu arayüzüyle dakikalar içerinde sipariş verebilmeyi mümkün kılan tazefile.com, online manav hizmetleriyle taze sebze ve meyve ihtiyaçlarının en uygun fiyatlarla giderilmesine olanak sağlamaktadır.

Sitemiz üzerinden sipariş vermek için tazefile.com adresine girmeniz ve dilediğiniz ürün çeşidini seçerek alışveriş sepetine eklemeniz yeterlidir. Ödemelerinizi site üzerinde belirtilen banka kartlarınızla yapmanız halinde ürünleriniz en steril koşullarda adreslerinize teslim edilecektir.