Tazefile.com 'u Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Adana ve Mersin illerimizde hizmet vermek amacıyla kuruluş çalışmalarını sürdüren ve 2021 yılında hizmete sunmayı planladığımız Taze file online manav hizmeti, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid19 salgını sebebiyle planlanandan daha önce hizmete açılmış bulunmaktadır. Bölgemizde salgın sebebiyle temel gıdalara erişimde zorluk yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılamalarına olanak sağlayan sistemimiz, ihtiyaç duyulan gıda ürünlerini tamamen hijyenik koşullarda tüketiciye ulaştırma amacına yönelik olarak kurulmuştur.
Uluslararası kalite standartlarında olduğu Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünleri en kısa sürede tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen firmamız, bünyesinde görev alan gıda mühendisleri, yıkama, paketleme üniteleri ve geniş servis ağıyla profesyonel bir yapıya sahiptir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, bilgisayar teknolojisiyle birleştiren firmamız, yüksek standartlardaki hizmet anlayışıyla 7 gün 24 saat müşteri taleplerine açık bulunmaktadır.
Ülkemiz genelinde olduğu gibi, Adana ve Mersin’de salgın sebebiyle uygulanan ‘’Evde Kal’’ uygulamasına internet üzerinden sipariş teslimiyle katkı sunan firmamız, en uygun fiyat ve yüzlerce ürün çeşidiyle katkıda bulunmaktadır.
‘’Evde Kal’’, Hizmet Kapına Gelsin
Ülkemizdeki tüm kurum ve kuruluşların ortak çabasıyla korona virüsüne karşı verilen mücadeleye katkı sağlamak amacıyla oluşturduğumuz ‘’Evde Kal Paketi’’, vatandaşlarımızın sağlığının korunmasına katkı sağlamak amacıyla hizmete sunulmuştur. Uygulamanın başlamasıyla birlikte Adana ve Mersin ilimizde büyük bir taleple karşılaşan firmamız, müşterilerimizin taleplerini olağanüstü bir çabayla sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Evde kal paketinden yararlanarak ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilerimiz,tazefile.com adresinden sitemize girerek diledikleri ürünlerin siparişini verebilmektedir. Ürünlerin zamanında ve en taze haliyle ulaştırılması için aşağıdaki hususlara dikkat çekmek isteriz.

 • İhtiyaçlarınıza ait listelerinizi oluşturarak her gün 17.00 öncesi sipariş vermeniz halinde aynı gün ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. 17.00 sonrası verilen siparişler bir sonraki gün teslim edilir.
 • Sitemiz üzerinden talep ettiğiniz ürünler sabah 10.00 ile akşam 22,00 arasında teslim edilecektir.

Taze File Uygulamasıyla Nasıl Alışveriş Yapılır?
Uzun yıllardır sektörde edindiği tecrübeyle bu alanda lider işletmeler arasında ilk sıralarda yer alan firmamız mersinde bir ilk ‘’Online Manav’’ sloganıyla başlattığı hizmetlerini Adana ilimizi de kapsayacak şekilde genişletmiş bulunmaktadır. Evinizin konforu ve hijyenik ortamından kolayca alışveriş yapmanıza olanak sağlayan uygulamamıza, tazefile.com internet adresimize girerek ulaşabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken ise oldukça basit, ihtiyacınız olan ürünleri sitemizde yer alan sekmeleri inceleyerek seçebilir, dilediğiniz ödeme şekliyle siparişinizi sonlandırabilirsiniz.
Korona virüs tedbirleri sebebiyle alınan sokağa çıkma yasağı tedbirlerinde de aralıksız olarak hizmet vermeyi sürdüren firmamız, ürünlerini bölgemizde organik üretim yapan uluslararası tedarik zincirlerinden temin etmekte ve en uygun fiyat koşullarında evlerinize kadar ulaştırmaktadır.
Evde Kal Paketiyle Pazar Alışverişini Evinizden Yapabilirsiniz
Korona virüs salgını sebebiyle tüm dünyada yaşanan panik durumu, ülkemizin de sağlık önlemleri konusunda sıkı tedbirler alınmasını gerekli kılmıştır. Özellikle yoğun kalabalıkların virüsün geçişini daha kolaylaştırdığını dile getiren Sağlık Bakanlığı, vatandaşların sağlıkları açısından evde kalmalarını tavsiye etmektedir. Firmamız de, evde kalarak sağlığını koruyan vatandaşlarımıza katkı sağlamak amacıyla başlattığı taze file uygulamasında, farklı fiyat ve farklı içeriklerle Pazar alışverişlerini evlerinden yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla halkımızın hizmetine sunulan evde kal paketleri,

 • Evde kal Pazar Kolisi 199 TL
 • Evde Kal Ziyafet Paketi 199,00 TL
 • Evde Kal Bereket Paketi 299,00 TL şeklinde düzenlenmiştir.

Evde Kal Pazar kolisi sadece taze ve organik sebze ve meyvelerden oluşan bir paket olup, orta ölçekteki bir ailenin ihtiyaç duyacağı ürünleri kapsamaktadır. Ziyafet ve bereket paketleri olarak adlandırdığımız ürünler ise kuru bakliyat, çay, şeker, salça, un, reçel vb. gibi temel ihtiyaç malzemelerinden oluşmaktadır. Orta ölçekli ve kalabalık ailelere göre düzenlenen koliler, piyasa fiyatlarının oldukça altında sunularak bu sürece katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
Taze File Uygulamasının Sağladığı Avantajlar
Oldukça kısa bir süre olmasına rağmen Adana ve Mersin illerinde uygulamamıza gösterilen yoğun ilgi, her geçen gün hizmet kalitemizi artırma yolundaki heyecanımızı artırmaktadır. Evlerinizde kalarak sağlığınızı korumanıza katkı sağlamak üzere hayata geçirdiğimiz Taze File uygulaması,

 • En taze ürünlerin en uygun fiyat koşullarında sunulması
 • Siparişlerin 120 TL ve üzerinde olması halinde ücretsiz kargo teslimatı
 • Doğal ve tazelik garantisi ile % 100 doğal ürün tedariki
 • Tüm hijyenik koşullar gözetilerek yapılan ürün paketleme
 • Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kişisel bilgilerin SSL sertifikalı koruma yazılım ile güvenceye alınması.
 • %100 müşteri memnuniyeti gibi avantajlar sağlanmaktadır.

Taze File Uygulaması İle Sipariş Edilebilen Ürünler
Giavm Grup Gıda bünyesinde projelendirilen Taze file uygulaması, sağlıklı yaşam için gerekli olan tüm gıda ürünlerinin tedariki konusunda hizmet üretmektedir. Kendi dağıtım araçlarımızla Adana ve Mersin illerinde evlere teslimatını yaptığımız ürünler arasında,

 • Taze ve organik sebze- meyveler
 • Kuru gıdalar
 • Et ve Et Ürünleri
 • Temizlik Malzemeleri
 • Süt ve Kahvaltılık ürünler
 • Atıştırmalık Yiyecek Çeşitleri
 • Çiğ Köfte
 • İçme Suyu yer almaktadır.

Sağlık Çalışanları, Güvenlik Güçleri ve Yaşlılarımıza Ekspres Kargo
Ürünlerimizi kendiniz için sipariş verebileceğiniz gibi, evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü büyükleriniz için de verebilir, onların evde kalma süreçlerini sağlıklı ve huzur içerisinde geçirmesine destek olabilirsiniz. Ayrıca korona virüs salgını süresince insanüstü çabalar sarf ederek toplum sağlığını korumak için canını dişine talan sağlık ve güvenlik personeline, alışverişlerinde %5 indirim uygulayarak bu mücadeleye bir katkı da biz sunuyoruz. Böylece yaşlılarımızı olası virüs bulaşmasından koruduğumuz gibi, mücadeleye büyük katkı sağlayan kurumlarımızı da destekliyoruz.
Mübarek Ramazan ayında da haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermeye devam edecek olan firmamız, gerek ürün çeşitliliği ve tazeliği, gerek hijyen standartlarına uygunluk, gerekse uygun fiyat politikasından taviz vermeden hizmetini sürdürecektir. Siz de evinizin rahatlığında dilediğiniz ürünü birkaç dakika içerisinde sipariş edebilir, sağlığınızla ilgili hiçbir riske girmeden ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat seçenekleriyle karşılayabilirsiniz.
Taze File Uygulaması Çiğköfte Sevenleri Mutlu Ediyor.
Giavm Grup Gıda şirketi kapsamında bir kuruluş olan Oses çiğköfte Mersin’de günlük 1 tona varan satışıyla sektördeki lider firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 500 m² kapalı alanda 25 çalışanıyla hizmet üreten Oses çiğköfte, 46 adet bayisiyle Mersin Toroslarda faaliyet göstermektedir. Firmamız ayrıca, Mersin’de Gurmia markasıyla Milli Eğitim ve YÖK’e bağlı okul kantinlerine üstün kalite standartlarında çiğ köfte tedariki yapmaktadır. Gerek hijyenik üretim anlayışı gerek kalite ve lezzette iddialı olan Oses çiğköfteleri, tazefile.com adresi üzerinden sipariş edilebilmektedir.
Tüketici memnuniyetini değişmez ilke olarak benimseyen firmamız, insan sağlığına karşı duyarlılık prensibiyle salgın tedbirleri kapsamında verilen mücadeleye önemli katkılar sunmaktadır. Buna yönelik olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında faaliyetine başladığımız taze file uygulaması, Adana ve Mersin bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Tüm gelir gurupların bütçelerine uygun olarak fiyatlandırılan ürünlerimiz, sipariş verildiği anda en hijyenik koşullarda paketlenerek alıcısına süratle ulaştırılmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınızı evlerinizden daha uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız tazefile. com adlı web sitemizi ziyaret edebilir, yüzlerce çeşit ürünü inceleyerek birkaç dakika içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası’ndan ödün vermeden, tüketici memnuniyetini ve bağlılığını sağlayacak lezzetli ve sağlıklı ürünler sunmak.

VİZYONUMUZ

Üretim teknolojisi, ürün kalitesi, insan sağlığına olan duyarlılığı, bilgi ve tecrübe gelişimi ile sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş haline gelmek.

İLKELERİMİZ

GIDA GÜVENLİĞİ

GİAVM ürünleri, gıda mühendisleri kontrolünde, uluslararası standartlar çerçevesinde üretilmekte, paketlenmekte ve soğuk zincir kırılmadan tüketiciye ulaştırılmaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

GİAVM , kalite ve gıda güvenliği politikasına uygun olarak, tüketicinin istek ve beklentilerini yakından öğrenmeyi, bunları ürün ve hizmetlerine yansıtmayı ve kendini sürekli yenilemeyi benimsemektedir.

SÜREÇ YÖNETİMİ

GİAVM'de kalite yönetimi, tüm iş süreçlerinde kalite bilincinin yaratılması temeline dayanmakta ve yerine getirilen tüm işler, süreç içerisinde ele alınmaktadır.

Prosesin her adımı dikkatle incelenmekte ve kendisinden önceki ve sonraki proseslerle ilişkisi gözden geçirilerek verimliliğin artırılmasına çalışılmaktadır.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

“Her zaman biraz daha iyisini yapmak mümkündür” anlayışıyla, şirket içinde hedeflere ulaşma derecesi değerlendirilmekte, daha yüksek hedeflere ulaşmak için gerekli planlama yapılmakta ve kaynak ayrılmaktadır.

İLETİŞİM

Kalitenin sağlanabilmesi için tedarikçiler de sistemin bir parçası olarak görülmekte, onlarla kurulan koordinasyon ve iş birliği ile şirketin kalite ve gıda güvenliği politikalarını benimsemeleri ve desteklemeleri sağlanmaktadır.

İNSAN GÜCÜ

En iyi ve en verimli sonucun ekip çalışmasıyla sağlandığına inanan şirket, değişen ve gelişen teknolojiye paralel olarak, sürekli eğitim ile çalışanlarının donanımını artırmaya, yetkinliklerini geliştirmeyi ve tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için motivasyon sağlamaya özellikle önem vermektedir.

LİDERLİK

Üst yönetim, lider ve güvenilir bir firma olma amacıyla lider vasfı ve sıfatını bünyesinde bulunduran bir ruh ile kuruluşu her zaman bir adım öteye taşıma hedefindedir. Ayrıca bu ruhu, tüm personel ve alt birimleriyle yaşamayı amaç edinmiştir.

AR-GE

Gıda mühendisleri, tüketiciye sürekli daha iyi kalitede yeni ürünler sunmak, yeni teknolojilerden faydalanmak, böylece müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

GİAVM , akademik çalışmalara destek vererek, ürün ve hizmet kalitesinin her geçen gün daha da gelişmesini sağlamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR