Ek sipariş verebilir miyim?

Sipariş verme saatinizden sonraki 15 dakika içerisinde siparişlerinize ek siparişi whatsapp hattımıza isim soyisim ve sipariş numarasını belirterek verebilirsiniz.

Siparişimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu 0850 371 42 62 numaralı Whatsapp hattımızdan takip edebilirsiniz.

Teslimat tarihi neden seçemiyorum?

Yaşanan yoğunluk nedeniyle günlük kapasitelerimiz dolabilmektedir. Bu nedenle sipariş oluşturamıyorsanız, gün içerisinde tekrar siparişi tamamlamayı deneyebilirsiniz. Gün içerisinde kapasitelerimiz güncellenmektedir. Ürünlerinizi sepetinize ekleyip uygun gün bilgisi gördüğünüzde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

3D ödemede neden yapamıyorum?

3D ödeme hatası almanız halinde öncelikle farklı bir tarayıcı üzerinden denemenizi rica ederiz. Hata devam ediyorsa bankanız ile görüşebilir ve kartınızın online işlemlere açık olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme sistemleri açıktır. Müşterilerimize en az temasla hizmet vermek isteriz fakat siz değerli müşterilerimizi de mağdur etmemek adına kapıda ödeme işlemlerini yapmaktayız.

Siparişim neden eksik geldi?

Yoğun talep nedeniyle sipariş verdiğiniz ürün stoğu geçici olarak anlık tükenmiş olabilmektedir. Stokta bulunmadığı için teslim edilemeyen ürün faturanıza yansıtılmamakta olup siparişinizi oluştururken alternatif ürün tercihinde bulunduysanız alternatif ürün gönderimi yapılmaktadır. Bu durumda faturanıza alternatif ürüne ait tutar yansımaktadır. Verdiğiniz siparişlerde sadece size teslim edilen ürünlerin tutarı talep edilir.

Sipariş verdiğim ürün yerine neden farklı bir ürün geldi?

Siparişinizi oluştururken “Alternatifi benim yerime siz seçin” tercihinde bulunduysanız alternatif ürün gönderimi yapılmaktadır. Bu durumda faturanıza alternatif ürüne ait tutar yansımaktadır. Alternatif istemiyorsanız, sepetinizi onaylamadan önce “Alternatif istemiyorum” seçeneğimizi işaretleyebilirsiniz.

Siparişlerden hizmet bedeli alınmakta mıdır?

120 tl ye kadar olan siparişlerde 10 tl kargo ücreti alınmaktadır. 120 tl üzeri siparişlerde Kargo ücretsizdir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi oluşturduktan sonraki 15 dakika  içerisinde sipariş iptalinizi 0850 371 42 62 numaralı whatsapp hattımıza İsim Soyisim ve sipariş numaranızı belirterek iptal edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR