Değerli müşterilerimiz hijyen önemi açısından gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. İyi alışverişler dileriz..
  
1 2 >
Image Title

Taze Sebzeler

Korona virüsünün en zor dönemlerinde zorunlu ihtiyaçların en sağlıklı koşullarda vatandaşlara iletilmesi amacıyla online manav hizmeti başlatan tazefile.com, gördüğü büyük ilgi sebebiyle hizmetlerini daha da geliştirerek sunmaya devam etmektedir. Adana ve Mersin bölgelerinde hizmet vermeye devam eden firmamız, internet üzerinden ürün temininde farklı kategoriler oluşturarak en uygun fiyatlarla vatandaşların kullanımına sunulmaktadır. Sürekli güncellenerek vatandaşların en iyi ürünü en uygun fiyatlarla temin etmesine olanak sağlayan sitemiz, üreticiden tüketiciye aracısız ürün sunma gayreti içerisindedir. Yepyeni sayfa tasarımıyla binlerce ürüne dakikalar içerisinde erişimi mümkün kılan tazefile.com taze, günlük sebze çeşitlerini tamamen hijyenik koşullarda müşteri kullanımına sunmaktadır. Güncelleme yapılarak herkesin daha kolay kullanabilmesine imkân sağlayan sitemizden sadece bir tık ile dilediğiniz ürüne ulaşabilir, güncel fiyatları ile ilgili bilgilerle anında sipariş verebilirsiniz. Her biri Tarım ve Orman bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerden oluşan taze sebzelerin yer aldığı kategoride,

  • Fiyata göre artan sebzeler
  • Fiyata göre azalan sebzeler seçeneklerini inceleyerek bütçenize en uygun ürünleri seçerek sipariş verebilmeniz mümkündür.

Taze Fileden Sebze Siparişi Nasıl Verilir?

Temel ihtiyaçların internet üzerinden en taze ve en uygun fiyatlarla sebze siparişi verebilmek için öncelikle tazefile.com sitesine giriş yapmalısınız. Sağlıklı yaşama dair ihtiyaç duyulan tüm ürünleri barındıran sitemizde yer alan ‘’bölge seçiniz’’ butonuna tıklayarak, siparişinizin teslim edileceği bölgeyi belirttikten sonra alışveriş keyfine başlayabilirsiniz. Hızlı alışveriş-hızlı teslimat ilkesine dayalı olarak işleyen sistemimizde cep dostu özel indirimler ve kampanyalardan yararlanarak aile bütçenize önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Dilerseniz tazefile.com üzerinden internete özel ürünler listemizden seçim yapabilir, böylece sepetinizi en avantajlı fiyatlarla doldurabilirsiniz. Taze sebzelere her an en uygun fiyatlarla erişebilmek için akıllı telefonunuza Google Play veya App Store uygulamalarını indirebilir, özel fiyatlarımızdan 7 gün 24 saat haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz sayfamız üzerinden E-Bülten üyeliği kaydı oluşturarak tüm kampanyalarımızdan anında haberdar olabilir, size özel fiyatlarla organik sebze ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Web sayfamızdan seçtiğiniz ürünün yararlarını okuyarak sağlığınıza katkı sağlayan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyaç anında sipariş vererek ürününüzü hızlı teslimat ayrıcalığıyla temin edebilirsiniz.