Değerli müşterilerimiz hijyen önemi açısından gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. İyi alışverişler dileriz..
  
Domates (KG)
Domates (KG)

Domates (Kg)

0,00
Marka : TAZE FİLE
Fiyat : ₺17,75(KDV Dahil)

Her mevsimde ülkemizde üretilen domates yemekler ve salatalarımızın başlıca öğelerinden biridir. Meyve suyu olarak ve yemeklerimizin çeşnisini artırmak amacıyla salça olarakta kullanılmaktadır.

Sağlık faydaları arasında kalp sağlığının korunması,kanser riskinin azaltılması,kemik sağlığının iyileştirilmesi gibi faydaları bulunmaktadır. Domates içerisinde yüksek miktarda C vitamini barındırmaktadır.

Diğer temel besin maddelerine göre domateste 4 gram karbonhidrat, 1 gram protein, 18 kalori ve 0 gram doymuş yağ bulunur. Düşük kalori oranı nedeniyle bolca yenebilir.

Bilim adamlarına göre meyve, aşcılara göre sebze olarak gösterilen domates bilimsel olarak kesinlikle bir meyve olarak kabul edilmektedir. 

Vücudumuzu doğal olarak korumak adına  domates   ihtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenilir olarak tazefile.com adresimizden en hızlı şekilde talep edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Tazefile.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Fırsat Bildirimi!

50 TL ve üzeri alışverişinizde Kargo Bedava!