Değerli müşterilerimiz hijyen önemi açısından gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. İyi alışverişler dileriz..
  
Image Title

Oses Çiğköfte Sipariş

Birbirinden lezzetli sebze ve meyveleri en uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırarak online manav hizmetinde fark yaratan tazefile.com muhteşem bir lezzete sahip oses çiğ köfte siparişlerini de internet sitesi üzerinden verebilme imkanını sunuyor. Benzerlerinden hem fiyat hem de lezzet olarak ayrılan oses çiğ köfte, internet sitemiz üzerinden birkaç dakika içerisinde sipariş edilebiliyor.

Yeniden tasarlanan web sitemizde oses çiğköfte siparişi sekmesine basarak ürün çeşitlerine ulaşan müşterilerimiz seçimlerini yaptıktan sonra alışveriş sepetlerine ekleme yaparak siparişlerini sonlandırabiliyor. Birkaç dakika içerisinde benzersiz lezzetlere sahip çiğ köftemizi sipariş eden müşterilerimiz ödemelerini sitemizde yer alan kredi kartlarıyla yapabiliyor.

İster Dürüm, İster Kiloyla Sipariş Mümkün

Tüm ülkemizde olduğu gibi, Adana- Mersin bölgesinin de vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan çiğköfte, birçok ürün seçeneğinin de yer aldığı sitemiz üzerinden kolayca sipariş edilebiliyor. İhtiyaca uygun miktarlarda sipariş verilmesini sağlamak adına 4 farklı şekilde sipariş edilebilen oses çiğköfte,

  • Oses çiğköfte dürüm 6 TL
  • Oses çiğköfte 250 Gr. 15 TL
  • Oses çiğköfte 500 Gr. 25 TL
  • Oses çiğköfte aile boyu 45 TL şeklinde satışa sunuluyor.

Çiğ köfte konusunda uzun yılların bilgi ve tecrübesine sahip ustalar tarafından üretilerek online mağazamıza satışa sunulan ürünleriniz yanında verilen garnitürlerle muhteşem bir şölene dönüşüyor.

Oses Çiğköfte Siparişi Nasıl Verilir?

İnternet teknolojisini halka kaliteli ve ucuz ürün vermek amacıyla en verimli şekilde kullanan tazefile.com kullanıcı dostu tasarımıyla kolayca sipariş vermeyi mümkün kılıyor. Müşterilerimiz internet bağlantısına sahip bilgisayar, cep telefonu veya tabletlerinden birkaç dakika içerisinde sitemize giriş yaparak muhteşem lezzetlere sahip oses çiğ köfte sipariş işlemlerini tamamlayabiliyor.

Çiğköfte müptelası olan birçok müşterimiz Google Play veya Appstore mağazalarından tazefile uygulamasını indirerek diledikleri ortamlarda cep telefonları üzerinden kolayca sipariş geçebiliyor. Evden çıkmadan ve virüs bulaş tehlikesini almadan muhteşem lezzetleri adrese teslim eden ekibimiz, tüm ürünleri en korunaklı bir şekilde muhafaza ederek steril bir şekilde tüketiciye teslim ediyor. Sitemizden en uygun fiyatlarla taze meyve, sebze ve çiğköftenin yanı sıra temel ihtiyaç maddeleri de en uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edilebiliyor.