Değerli müşterilerimiz hijyen önemi açısından gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. İyi alışverişler dileriz..
  
1
Image Title

Taze Meyveler

Adana ve Mersin illerinde internet üzerinden ihtiyaç maddelerinin en uygun fiyat koşullarıyla temin edilmesine olanak sağlayan tazefile.com, müşterilere yepyeni ayrıcalıklar sunarak üstün kalite standartlarında hizmet vermeye devam ediyor. Üreticiden direk tüketiciye en sıhhi koşullarda ürün teslimatını amaçlayan tazefile.com, online manav hizmeti başlatarak sağlıklı gıdaları en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor. Müşteri taleplerine göre yeniden düzenlenerek hizmete daha farklı boyutlar katan tazefile.com adresinde onlarca farklı taze meyve en uygun fiyatlarla yer alıyor. Dakikalar içerisinde ihtiyacınıza uygun ürünleri sipariş edebileceğiniz sitemizde günün en çok aranan ürünleri, fiyatı artan veya azalan ürünleri anlık olarak takip edebilmek mümkün. Ayrıca her bir ürün Adana-Mersin üreticisinden tedarik edilerek aracısız olarak müşterilerin kullanımına sunuluyor. İleri teknolojiyi sağlıklı ürün tedarikinde kullanan firmamız, çalışmalarını haftanın 7 günü 24 saat hizmet anlayışıyla aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Taze Meyveleriniz Bir Tıkla Kapınızda!

Taze meyve özellikle çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için düzenli olarak tüketmesi gereken gıda maddeleri arasında yer alır. Mevsim meyvelerini en taze haliyle müşterilerine ulaştırmayı görev bilen tazefile.com, ürünleri dilerseniz meyve sepeti şeklinde düzenleyerek farklı ürün çeşitlerini bir arada en uygun fiyatlarla tüketmenize olanak sağlıyor. Kalite ve uygun fiyat özelliğiyle tüm müşterilerimizin beğenisini kazanan sitemizde,

  • Taze sebze
  • Taze meyve
  • Hızlı tüketim ürünleri
  • Temizlik ürünleri güncel fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Bunların yanı sıra sitemiz üzerinden lezzeti ve kalitesi tescilli oses çiğköfte siparişi de verilebiliyor.

Taze Meyve Siparişi Nasıl Verilir?

Güncellenen tasarımıyla daha hızlı ve kolay kullanıma imkân sağlayan tazefile.com, Google Play veya App Store mağazalarından cep telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar üzerinden de siparişi mümkün kılıyor. Dileyen müşterilerimiz ise, WhatsApp üzerinden iletişim sağlayarak taleplerini anlık olarak iletebiliyor.

Teknolojiyi tüketici yararına kullanarak hizmetle buluşturan tazefile.com üzerinden sipariş vermek oldukça kolay. Sitemize bilgisayar, cep telefonu veya laptoplarından giriş yapan müşterilerimiz geniş ürün yelpazemiz arasından en sevdiği taze meyveleri seçerek sepete ekliyor. Adres bilgileri girildikten sonra en sıhhi koşullarda muhafaza edilen meyvelerimiz, en kısa zaman ve steril koşullarda tüketici adreslerine teslim ediliyor.